İvana'dan Test Sürüşü

Ünlü İkoncan Ivana SERT'e yazdığı evlilik teklifi mektubu ile magazin dünyasında adını duyuran İşadamı Hatem YAVUZ olayın perde arkasını anlattı.


06 Haziran 2014 09:22
Önceki gün bankacı Sinan AKIMAN'la el ele Reina'dan çıkarak yeni bir aşka başladığını ele güne duyuran Ivana SERT'in iş ortağı olduğu Hatem YAVUZ'la olan çok ilginç yazışması herkese "Pes" dedirtti.

Önceki gün Beyaz TV'de yayımlanan "Söylemezsem Olmaz" programına konuk olan Hatem YAVUZ, birkaç gün önce mektup yazarak evlilik teklifinde bulunduğu Ivana SERT'in kendisine inanılmaz bir karşı teklifte bulunduğunu iddia etti.

"ARTIK AŞKIM BİTTİ"

Yavuz, birliktelik yaşadığı Sert'e evlilik teklifinde bulunduktan sonra, Ivana'nın "Hatem biraz özgür kalmak istiyorum. Yeni birisini buldum. Onu test edeceğim. Eğer birlikteliğim yürümezse sana döneceğim" sözleri ile şok oldu.

Ivana SERT'e âşık olduğunu söylemekten kaçınmayan Yavuz, "Onu çok seviyordum ama bu sözlerinden sonra aşkım bitti. Bana geri dönse de Ivana ile asla beraber olmam" dedi.

Hatem YAVUZ, yakın arkadaşı Yurdal SERT'in eski eşiyle birliktelik yaşayınca iki eski dost mahkemelik olmuştu.Kaynak :
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 

KÖŞE YAZARLARI

Gündem ve diğer konularla ilgili konular.

Query Error : (select yazarlar.Resim,yazarlar.Baslik as yazaradsoyad,yazarlar.Eposta as yazareposta,yazilar.*,yazarlar.Baslik as yazarbaslik,MAX(yazilar.Tarih) as yazitarih from yazilar,yazarlar where yazilar.Tarih = (SELECT MAX(Tarih) FROM yazilar where yazarID=yazarlar.ID) AND yazilar.onay=1 AND yazarID=yazarlar.ID group by yazarID order by yazilar.Tarih desc limit 0,3).Expression #4 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'kma0002_sys.yazilar.ID' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by